Celebrities w Franck Provost

Jesteśmy ogromnie dumni z tego, że udało nam się zdobyć zaufanie, wielkiej artystki, która stała się klientką naszych salonów - Pani Krystyny Jandy. Jest to dla nas fakt, który trudno przecenić. Każda wizyta to dla nas wielkie wydarzenie i zaszczyt. Czasem nasz salon staje się miejscem premiery płyty Pani Krystyny, którą właśnie nagrała, można u nas znaleźć program teatru Polonia i Och. Staramy się spełniać każde życzenie Pani Jandy.

Nasz personel zaczął w większym stopniu interesować się sztuką. Artystyczne podejście do fryzjerstwa łączymy z rozwojem duchowym personelu, który ma możliwość pełniejszego uczestnictwa w kulturze, dzięki stałemu kontaktowi z Panią Krystyną Jandą.

Możemy się też pochwalić tym, że nasze salony odwiedzają: Małgorzata Potocka artystka i właścicielka teatru Sabat, Agnieszka Holland Reżyser, której sława dawno już przekroczyła granice Polski.

Stałymi klientkami są też:
Ewa Kasprzyk, znana i ceniona aktorka
Agnieszka Borowska reporterka telewizji polskiej
Barbara Sthur żona jednego z najpopularniejszych aktorów polskich Jerzego Sthura
Krystyna Zachwatowicz-Wajda wybitny scenograf, aktorka ,osoba ogromnie zasłużona dla kultury polskiej i działalności społecznej.

Naszymi klientkami są też Anna Nehrebecka, Magda Wójcik, Laura Łącz, Marianna Sthur.

Zależy nam na tym, aby firma nasza była postrzegana, jako, zainteresowana popieraniem rozwoju kultury w Polsce. Wzorem Pana Provost popieramy wybrane imprezy charytatywne.

Krystyna Janda o Franck Provost

Więcej...

Agnieszka Holland o Franck Provost

Więcej...

Małgorzata Walewska o Franck Provost

Więcej...

Barbara Stuhr o Franck Provost

Więcej...