Kobieta i jej styl

Dla wielu kobiet włosy to ważny element wyglądu. Każdego dnia salony fryzjerskie na całym świecie zapełniają się kobietami szukającymi pomysłów na fryzurę, która wyróżni je z tłumu, będzie inna, krótsza, odświeżająca.
Najnowsze trendy w świecie fryzjerskiej mody, począwszy od wybiegów po modę uliczna, nawiązują do dawnych pomysłów, nieznacznie je zmieniając. Przykładowo klasyczny paź powraca w lekko rozwichrzonej wersji. Nasi fryzjerzy chętnie uczą się nowych fryzur, a liczne magazyny poświęcone modzie prezentują tysiące pomysłów na krótkie, średnie i długie włosy. Wiele kobiet decyduje się na odważne cięcia, pozwalając fryzjerowi na eksperymenty i realizację własnej wizji.
więcej...

Włosy odgrywają tak ważna rolę w przemyśle modowym, że stają się atutem i niezbędnym wykończeniem każdego stroju. Aby dobrać odpowiednią fryzurę, modelki przeglądają taką samą ilość magazynów prezentujących modne fryzury jak z kolekcjami odzieżowymi. 

Dobranie odpowiedniego stylu włosów dla każdej kobiety zależy od kilku elementów. Ważną rolę odgrywa kształt twarzy, jakość i struktura włosów oraz ilość czasu, jaki kobieta może poświecić włosom każdego dnia.

Przy podejmowaniu decyzji co do koloru włosów należy zwrócić uwagę przede wszystkim na karnację skóry. Długość włosów nie ma najmniejszego znaczenia. Jeśli kobieta nosiła do tej pory krótką fryzurę, a teraz pragnie mieć włosy sięgające ramion, nie musi czekać rok. W salonach Franck Provost przedłużamy włosy w przeciągu kilku godzin.

Zobacz również FRYZURY: