Mężczyzna i jego styl

Moda włosów męskich przebyła długą drogę od słynnego w latach 50-tych stylu 'Pompadour' do czasów obecnych. Męskie fryzury nie ograniczają się już do jeżyka. Teraz mężczyźni noszą zarówno fryzury rozdmuchane, podniesione do góry, jak i dłuższe. Większość decyduje się jednak na włosy krótkie. W zależności od upodobań naszych klientów, katalog fryzur Franck Provost proponuje wiele rozwiązań dla każdej długości męskich włosów.

Osiągnięcie perfekcyjnej fryzury jest równie ważne dla kobiet jak i dla mężczyzn. Chociaż widzimy ich najczęściej w krótkich włosach nie oznacza to, że pasują one do każdego mężczyzny. Wybór właściwej fryzury musi poprzedzać ocena kształtu twarzy i typu urody. Najlepszym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny będzie zrobienie przedziałka tam, gdzie włosy naturalnie się rozdzielają po środku głowy lub na boku. Nasi fryzjerzy nie zmieniają natury na siłę, starają się dopasować fryzurę do indywidualnego stylu klienta.

W każdym sezonie Franck Provost przedstawia nowe propozycje męskich fryzur. Z doświadczenia wiemy, że panowie przywiązują do wyglądu swoich włosów coraz większą wagę. Dajemy im więc możliwość zmiany wizerunku w zależności od upodobań.

więcej...

W przeszłości jeden styl fryzur obowiązywał przez wiele dekad. Dziś trendy zmieniają się bardzo szybko. Jednak klasyczne rozwiązania nigdy nie wychodzą z mody. Fryzury, które powracają z sezonu na sezon są eleganckie i stylowe, a co najważniejsze ich utrzymanie nie wymaga wielu zabiegów. Nasi fryzjerzy wiedzą, że odpowiednie cieniowanie to podstawa sukcesu.

Koloryzacja, która do niedawna była zarezerwowana wyłącznie dla kobiet, obecnie cieszy się rosnącą popularnością wśród panów. Współcześni mężczyźni pozwalają sobie na odrobinę ekstrawagancji i nie boją się eksperymantować ze swoimi włosami.

Zobacz również FRYZURY: