O nas


Jedynym przedstawicielem Franck Provost w Polsce jest Master Coiffure Sp. z o.o.

Firma działa od 1998 roku, od roku 2010 wprowadza sprzedaż salonów na zasadzie franczyzy.

Przekraczając próg naszych salonów klienci mają pewność, że znajdą się w rękach profesjonalistów. Nasi fryzjerzy odbywają szkolenia w Akademii Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie oraz w międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu. Instruktorzy z Francji regularnie prowadzą szkolenia w naszej Akademii. W ten sposób jesteśmy na bieżąco z trendami światowej mody w zakresie stylizacji włosów i znamy obowiązujące na świecie tendencje: wiosna-lato, jesień-zima.

Na całym świecie w salonach Franck Provost obowiązują te same standardy, a fryzjerzy reprezentują ten sam poziom umiejętności. Bez względu na to czy powierzymy kreowanie naszego wizerunku fryzjerom w Paryżu, Tokyo czy w Warszawie, możemy być pewni, że zajmą się nami specjaliści.

Każda usługa poprzedzona jest konsultacją, podczas której fryzjer poznaje życzenia i preferencje klienta. W salonach Franck Provost liczy się bowiem nie tylko odpowiednie strzyżenie, czesanie czy koloryzacja, ale również to, aby poszczególne elementy fryzury współgrały z osobowością człowieka. Zanim nożyczki pójdą w ruch, nawiązuje się swoista więź między fryzjerem a klientem.

W salonach Franck Provost używamy ekskluzywnych kosmetyków renomowanych marek. Produkty L'Oréal, Kérastase i Franck Provost są stale udoskonalane w laboratoriach naukowych, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że dostarczamy im tego, co najlepsze. Produkty, których używamy do pielęgnacji i zabiegów koloryzujących dobieramy indywidualnie do każdego klienta, w zależności od rodzaju włosów. Efekty pracy naszych fryzjerów najlepiej widać na wypielęgnowanych, zdrowych i błyszczących włosach, dlatego zachęcamy naszych klientów, aby inwestowali w kosmetyki z najwyższej półki i używali ich również do codziennej pielęgnacji w domu.Jako jedyni w Polsce stosujemy produkty "Confidence Colorist". Unikalna, opracowana przez Franck Provost, metoda uzupełniania pigmentu wzbogaca kolor włosów farbowanych i naturalnych oraz sprawia, że nabierają blasku.

Mamy liczne dowody na to, że nasza praca została doceniona. Nasi fryzjerzy pracują przy różnego rodzaju pokazach mody oraz przy wyborach "Miss Polonia". Czesaliśmy Celine Dion i jej zespół w trakcie jej występów na Błoniach w Krakowie. Nasze salony regularnie odwiedzają ludzie show-biznesu.