Referencje

Krystyna Janda o Franck Provost

Małgorzata Potocka

Grażyna Szapołowska o Franck Provost

Agnieszka Holland o Franck Provost

Ewa Kasprzyk

Małgorzata Walewska o Franck Provost

Barbara Stuhr o Franck Provost

Danuta: "Jestem zachwycona,przemiłą i profesjonalną obsługą. Jestem bardzo zadowolona z cięcia, które nadało mojej fryzurze lekkości,a do tego uzyte kosmetyki do pielęgnacji włosów sprawiły,że włosy są pięknie nawilżone."

Magdalena: "Bardzo dziekuję,że miałam możliwość przekonać się jak fantastycznym salonem jest Franck Provost! Jestem pod wrażeniem fryzjerów,którzy pracują z pasją i zaangażowaniem! Gratulacje!"

Agnieszka: "Bardzo miło wspominam wizytę u Francka Provost z dwóch powodów: 1. Świetne standardowe cięcie - takie chciałam. 2. Jestem pod wrażeniem obsługi Klienta! Padał deszcz i Pani fryzjerka odprowadziła mnie z parasolem do samochodu, mimo tego, że stał dosyc daleko od salonu! Pełen profesjonalizm! Będę polecać innym wasz salon i oczywiście zdobyliscie stałą Klientkę ;-)"

Mariola: "Jestem bardzo wymagąjącą Klientka i chodzę do dość drogich salonów. U Państwa jestem pierwszy raz i pierwszy raz farbowałam włosy. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że miałam możliwość skorzystania i wypróbowania waszej usługi. Załozyłam kartę, zdobyliście stałą Klientkę!"

Anna: "Bardzo dziękuję! Długo szukałam dobrego fryzjera w Warszawie. Trafiłam do Państwa i u Państwa zostanę."

Marzena (Nowy Świat): "Wizyta w tym salonie to prawdziwa przyjemność. Panie z recepcji są bardzo miłe i profesjonalne. Fryzjer - stylista, który obcinał mi włosy wyczarował mi fantazyjną fryzurę. Dzięki niej, zmieniłam swój wizerunek na znacznie ciekawszy. Szczerze polecam."

Ela (Nowy Świat): "Wizytę w salonie wspominam bardzo miło. Moim zdaniem ceny są bardzo duże!"

Ilona (Puławska): "Dzień dobry, ostatnio miałam przyjemność skorzystać z usług salonu fryzjerskiego Frank Provost na ul. Puławskiej. Jest tam bardzo miła atmosfera i jeszcze milsza obsługa, jestem zadowolona z usług tego salonu, przedewszystkim z profesjonalnego podejścia do klienta, w taki sposób, że można poczuć się wyjątkowo. Ogólna atmosfera w salonie i podejście do klienta sprzyja relaksacji, która powinna towarzyszyć podczas takiej wizyty. Jedyną wadą dla mnie, z punktu widzenia klienta, jest zbyt duży ruch, a przez to jednak za mało poświęcanego czasu jednostce. Pomimo to ogólna ocena z mojej strony, tego salonu jest jak najbardziej pozytywna, dziękuję i pozdrawiam".

Ula: "Nazywam się Urszula, jestem koleżanką Ilony . W ostatni piątek minionego tygodnia miałam zaszczyt skorzystania z bardzo miłego vouchera;)Oczywiście chodzi o wizytę u fryzjera Franka. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Najbardziej mile wspominam cudowny masaż głowy. Fryzura którą mi zrobiono też bardzo mi się podoba.Cały personel lokalu jest bardzo miły i wbrew pozorom, jak w niektórych innychsalonach, wcale nie czekałam długo (chociaż nie byłam zapisana wcześniej).Ogólnie dla mnie bardzo miłe miejsce, w którymodpoczęłam i poczułam się piękna. Bardzo dziękuję ,że miałamtę szansę na skorzystanie z takiej przyjemności.Jeśli w najliższym czasie będę chciała skorzystać z usług fryzjerskich na pewnoodwiedzę właśnie salon Franka:)Pozdrawiam Ula :) "