Fryzury na specjalne okazje

Kobiety pragną wyglądać dobrze na co dzień. Są jednak okazje, kiedy chcą czuć się naprawdę wyjątkowo. Wydarzenia takie jak ślub czy eleganckie przyjęcie wymagają specjalnej oprawy.
Nasza fryzura też może taka być.
Nasi fryzjerzy wykonują zarówno klasyczne, jak i wymyślne czesania.

Nie eksperymentuj i nie czekaj do dnia,
w którym odbywa się wydarzenie!

Warto spotkać się wcześniej z ekspertem, który zaproponuje próbne uczesanie.

Przyjdź do naszego salonu, a pomożemy Ci wybrać najlepszą fryzurę i doradzimy, jakimi dodatkami ją uzupełnić, by wyglądała ona jeszcze bardziej olśniewająco i zmysłowo.

Nie ma znaczenia, czy Twoje włosy są krótkie czy długie. W salonach Franck Provost przedłużamy włosy w ciągu zaledwie kilku godzin. Jeśli więc zapragniesz wystąpić w pięknie upiętych włosach, a masz krótką fryzurę, wyczarujemy dla Ciebie wymarzone uczesanie bez problemu. Nasi technicy od koloryzacji dobiorą odpowiedni dla Ciebie kolor z szerokiej palety barw oraz odżywią włosy,by dodać im blasku.

Uczesania ślubne
Każda panna młoda chciałaby w dniu ślubu wyglądać olśniewajco. Fryzura jest istotnym elementem ślubnej kreacji, dlatego powinna być wyjątkowa, starannie dopracowana i trwała. Musi też zapewnić dobre samopoczucie i wygodę przez całą uroczystość. Nasi fryzjerzy wiedzą, co należy zrobić by spełnić wszystkie te oczekiwania. Doradzą też, jakich dodatków użyć, aby wzbogacić fryzurę. Kwiaty lub diadem z pewnością podkreślą wyjątkowy charakter Twojej kreacji. 

Studniówka
Studniówka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu nastolatki. Często to pierwsza tak elegancka i uroczysta impreza w ich życiu. Dziewczęta marzą o pięknej sukni, fryzurze i makijażu. Z pomocą naszych specjalistów przeistoczą się w gwiazy wieczoru!

Upięcia okazjonalne
Wyjściowe fryzury nie muszą zawsze wyglądać tak samo. Oryginalne pomysły naszych fryzjerów sprawiają, że każda kobieta wychodzi od nas z wyjątkowym, unikatowym uczesaniem. Specjaliści Franck Provost znają obowiązujące trendy, ale stosują też klasyczne i sprawdzone rozwiązania. Stylowe wykończenie i dbałość o szczegóły sprawiają, że ich dzieła zawsze pięeknie się prezentują.