Style

Wybrane style uczesań pozwalają na podróż sentymentalną w czasie.
Nasi fryzjerzy wykonują fryzury o różnorodnym charakterze, np. emo, punk, czy retro.
Każda z nich daje poczucie wyjątkowości i unikalności.

Styl średniowieczny
Dominują tu różnego rodzaju upięcia z warkoczy. Charakterystyczne dla tego stylu są też włosy długie, kręcone, zaczesane na jedną stronę lub do tyłu. Figlarnie wystające kosmyki włosów nadają fryzurze lekkości i podkreślają dziewczęcość.

Dla ludzi, którzy kochają tańczyć
Fryzura dla zawodowych tancerzy lub osób uprawiających taniec amatorsko, powinna być zarazem wygodna i oryginalna. Włosy powinny być spięte, aby nie opadały na twarz. Fantazyjne upięcia, które dodają pikanterii powinny być mocno utrwalone lakierem. Fryzura powinna być dopasowana do stylu tańca i osoby go wykonującej.

Styl punk
Fryzury charakterystyczne dla tego stylu są krzykliwe, ekstrawaganckie i przyciągające uwagę. Przeznaczone są dla ludzi odważnych, którzy nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. Fryzury w stylu punk są niezwykle popularne wśród młodzieży, która poprzez wizerunek wyraża swoją osobowość. 

Styl miejski
Funkcjonalność i uniwersalność to podstawa fryzur wykonanych w stylu miejskim. Strzyżenie ma zapewnić minimum pracy przy późniejszym układaniu włosów. Ważne, aby ich utrzymanie nie sprawiało kłopotów. Charakterystyczna dla tego stylu jest prostota i klasyczne cięcia.

Styl retro
Uosobieniem tego stylu jest Marylin Monroe. Noszone przez nią fryzury wielokrotnie powielane były przez gwiazdy pokazujące się na czerwonym dywanie. Jakie może być bardziej pożądane wykończenie klasycznej sukni jak nie włosy uczesane w stylu retro? Styl ten nigdy się nie starzeje i zawsze jest trendy.

Emo
Styl ten często definiowany jest jako depresyjny, ponury, posępny, ciemny i ciężki. W kreacji fryzur w stylu emo ogromną rolę odgrywa kolor i asymetryczna linia. Dominuje tu czerń, popularne są także pasemka w odważnych, kontrastowych kolorach.

Styl gotycki
Fryzury utrzymane w stylu gotyckim są różnorodne, fantazyjne i nietuzinkowe. Dominują tu włosy w kolorach czarnym i czerwonym, często wykonuje się również pasemka w odważnych kolorach. Włosy upina się w wymyśłne kształty i wpina w nie różne dodatki. 

Styl azjatycki
Często kojarzony z Mangą. Popularne tu są zarówno włosy długie, jak i krótkie. Większość fryzur wzorowana jest na gwiazdach azjatyckiego kina. Styl ten polecany jest szczególnie osobom, które mają mocne i proste włosy. Asymetryczne cięcia i wyraziste kształty to cechy wyróżniejące ten styl spośród innych.

Zapraszamy!