Background Image

Aktualności i promocje

Promocja mycie z modelowaniem 42 zł*

Promocja dotyczy usługi mycia z modelowaniem w podanej wyżej cenie, ważna jest do końca czerwca 2019r. i obowiązuje wyłącznie w salonach przy ul. Puławskiej, Krasińskiego, Odyńca oraz Sarmackiej w Warszawie.

*w przypadku wykonania stylizacji przy usłudze, czyli użycia lakieru, pianki, olejku bądź pasty do ceny doliczane są dodatkowe 3 zł.

Promocja mycie z modelowaniem 45 zł*

Promocja dotyczy usługi mycia z modelowaniem w podanej wyżej cenie, ważna jest do końca czerwca 2019r. i obowiązuje wyłącznie w salonie przy ul. Nowy Świat 58A w Warszawie. 

*w przypadku wykonania stylizacji przy usłudze, czyli użycia lakieru, pianki, olejku bądź pasty do ceny doliczane są dodatkowe 3 zł.

Koloryzacja ze strzyżeniem i czesaniem włosów krótkich oraz średnich za 160 zł (dopłata do długich włosów 35 zł)

Promocja ważna jest do końca lutego 2019r. i obowiązuje wyłącznie w salonie przy ul. Odyńca 69 w Warszawie. Realizujemy ją we wtorki oraz środy, w godzinach od 7:00 do 14:00.

Balayage ze strzyżeniem i czesaniem włosów krótkich oraz średnich za 160 zł (dopłata do włosów długich 35 zł)

Promocja ważna jest do końca lutego 2019r. i obowiązuje wyłącznie w salonie przy ul. Krasińskiego 29 w Warszawie. Realizujemy ją we wtorki oraz środy, w godzinach od 7:00 do 14:00.

UWAGA SUPER-PROMOCJA !!!

W salonie przy ul. Odyńca 69 w Warszawie przy każdej usłudze fryzjerskiej mogą Państwo otrzymać lakierowanie paznokci OPI lub masaż 60 min. gratis. Promocja ważna do końca lutego 2019r.

UWAGA SUPER-PROMOCJA !!!

W salonie przy ul. Krasińskiego 29 w Warszawie przy każdej usłudze fryzjerskiej mogą Państwo otrzymać zabieg odżywczy z maską Kerastase lub L’Oreal pod specjalną sauną do włosów w cenie 29 zł. Promocja ważna do końca lutego 2019r.

image