Background Image

Franchising - koncept

FRANCHISING FRANCK PROVOST TO GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA I STABILNEGO BIZNESU

Koncepcja prowadzenia salonu Franck Provost opiera się na unikalnych technikach strzyżeń i technologi pracy. Oferujemy usługi z zakresu strzyżenia, czesania, koloryzacji, przedłużania włosów, manicure i makijażu.

Franchising Franck Provost to okazja dla inwestorów pragnących ulokować swoje fundusze, a zarazem możliwość rozwoju dla fryzjerów-menedżerów. W salonach Franck Provost jeden fryzjer obsługuje od 200 do 300 klientów miesięcznie, podczas gdy w innych salonach od 100 do 200.

Sposób prowadzenia przedsiębiorstwa wypracowany przez Franck Provost rozwiązuje problemy związane z zarządzaniem personelem, rekrutacją, szkoleniem wstępnym, czy stałym podnoszeniem kwalifikacji. Stosujemy unikalny system szkoleń, umożliwiający uzyskanie najlepszych wyników w salonie. Doświadczenie nauczyło nas, że szkolenie jest podstawą osiągnięcia wysokiej jakości usług, profesjonalnej obsługi i efektywnej sprzedaży.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest samodzielnie prowadzić salon fryzjerski i zwiększać jego obroty. Rynek stawia coraz większe wymagania. Aby łatwiej im sprostać, wielu przedsiębiorców przystępuje do sieci franchisingowej. Na otwarcie salonu fryzjerskiego coraz częściej decydują się osoby nie będące fryzjerami, a franchising Franck Provost jest dla nich doskonałym rozwiązaniem. Franczyzobiorcom przekażemy zasady zarządzania personelem, prowadzenia administracji, opracowywania akcji reklamowych i marketingowych.

System prowadzenia działalności Franck Provost oparty jest na 30-letnim doświadczeniu. W ciągu tych lat nabyliśmy wyjątkową wiedzę i umiejętności w zarządzaniu siecią salonów fryzjerskich. Wiemy, jakich pracowników zatrudniać, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Wiemy też, jak inwestować w ich rozwój oraz zdobyć ich lojalność.

W salonach Franck Provost utrzymujemy właściwe proporcje pomiędzy stałymi i nowymi klientami. Dwa razy do roku wprowadzamy nowe kolekcje, nieustannie udoskonalając naszą ofertę.

Nowy wygląd salonów Frank Provost.

Odkryj nową koncepcję salonów Franck Provost. Odkryj świat, w którym nowoczesność idzie w parze z komfortem. Nasze salony wyróżnia przyjemna kolorystyka i funkcjonalne wnętrza. Nowoczesne meble, odpowiednie rozmieszczenie luster i otwarta przestrzeń to cechy charakterystyczne dla stylu Franck Provost.

Wygoda klientów jest dla nas priorytetem. Stale podnosimy komfort naszych salonów. Najnowszym rozwiązaniem jest zastąpienie tradycyjnych krzeseł przy myjkach regulowanymi fotelami, które pozwalają wybrać idealną pozycję. Na nowo rozplanowaliśmy też sekcję sprzedaży, gdzie produkty wyeksponowane są w części wyłożonej panelami z bakelitu. W salonach Franck Provost higiena to podstawa. Dla uzyskania maksimum higieny i bezpieczeństwa, wszystkie narzędzia stylizujące sterylizujemy zaraz po użyciu.

image