Background Image

Akademia Franck Provost

Akademia Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie

Akademia Fryzjerstwa Artystycznego działa w Warszawie od 1999 roku na wzór międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu. Instruktorzy Akademii regularnie podnoszą swoje kwalifikacje w szkole fryzjerstwa artystycznego w Paryżu. Są to osoby z najwyższymi kwalifikacjami, zarówno z Polski jak i z Francji. Szkoleniowcy z Paryża regularnie prowadzą szkolenia w naszej akademii. W ten sposób jesteśmy na bieżąco z trendami światowej mody w zakresie stylizacji włosów i znamy obowiązujące na świecie tendencje: wiosna-lato, jesień-zima.

Szkolimy fryzjerów, których następnie zatrudniamy w naszych salonach. Pracę oferujemy osobom, które mają predyspozycje artystyczne, są otwarte na świat, odpowiedzialne i lojalne, a praca z ludźmi sprawia im radość. Zależy nam na pracownikach, którzy chcą się uczyć i są gotowi do stałego podnoszenia kwalifikacji. 

Akademia Franck Provost  to szkoła, w której przekazujemy zarówno podstawy z zakresu fryzjerstwa,  jak również nowoczesne trendy. 

Ukończenie odpowiednich kursów w akademii daje możliwość awansu. Ze stanowiska pomocy fryzjerskiej można awansować na stanowisko fryzjera. Wyższy poziom szkolenia odbywa się w międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu, gdzie fryzjerzy poznają jeszcze bardziej zaawansowane techniki. Po uzyskaniu akceptacji Franck Provost można zostać fryzjerem-stylistą, technikiem lub managerem salonu. Najlepsi mają szansę otrzymać propozycję otworzenia własnego salonu pod szyldem Franck Provost na zasadzie franczyzy. 

Oprócz zawodowych fryzjerów przyjmujemy także osoby, które nie miały wcześniej styczności z tym zawodem.

Mamy liczne dowody na to, że nasza praca została doceniona. Bierzemy udział w różnego rodzaju pokazach mody, wyborach "Miss Polonia", czesaliśmy Celine Dion i jej zespół w trakcie jej występów na Błoniach w Krakowie. Wspieramy wiele akcji charytatywnych i kulturalnych, m.in. kobiece wieczory filmowe w Kinotece w Pałacu Kultury, bale charytatywne, teatr "Sabat" pani Małgorzaty Potockiej oraz "Teatr Polonia" pani Krystyny Jandy. Staramy się, aby nasi pracownicy brali udział w różnych wydarzeniach kulturalnych, które kształtują ich osobowość. W integracji zespołu pomagają nam organizowane dla wszystkich pracowników imprezy firmowe. 

Akademia Franck Provost
Ul. Odyńca 69
02-644 Warszawa

image