Background Image

Dlaczego jesteśmy najlepsi

Stawiamy na ludzi z pasją, którzy potrafią dążyć do wyznaczonego celu. Ludzi, którzy mają ambicję stawać się coraz lepszymi, nie boją się krytyki i potrafią wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Ludzi, którzy są uczciwi wobec siebie i swoich klientów.

Przekraczając próg naszych salonów klienci mają pewność, że znajdą się w rękach profesjonalistów. Fryzjerzy Franck Provost to elitarna grupa. Żeby stać się jej członkiem, fryzjerzy przechodzą specjalistyczne szkolenia w Akademii Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie oraz w międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu. Instruktorzy z Francji regularnie prowadzą szkolenia w naszej akademii. W ten sposób jesteśmy na bieżąco z trendami światowej mody w zakresie stylizacji włosów i znamy obowiązujące na świecie tendencje: wiosna-lato, jesień-zima. Doskonały szlif techniczny to jednak nie wszystko. Nasi pracownicy z jednakową precyzją podchodzą do każdego klienta. To fryzjerzy z powołania, którzy kochają swoja pracę i wkładają w nią serca.

Na całym świecie w salonach Franck Provost obowiązują te same standardy, a fryzjerzy reprezentują ten sam poziom umiejętności. Bez względu na to czy powierzymy kreowanie naszego wizerunku fryzjerom w Paryżu, Tokyo czy w Warszawie, możemy być pewni, że zajmą się nami specjaliści.  

Każda usługa poprzedzona jest konsultacją, podczas której fryzjer poznaje życzenia i preferencje klienta.  W salonach Franck Provost liczy się bowiem nie tylko odpowiednie strzyżenie, czesanie czy koloryzacja, ale również to, aby poszczególne elementy fryzury współgrały z osobowością człowieka. Zanim nożyczki pójdą w ruch, nawiązuje się swoista więź między fryzjerem a klientem.

Jako jedyni w Polsce stosujemy produkty "Confidence Colorist". Unikalna, opracowana przez Franck Provost, metoda uzupełniania pigmentu wzbogaca kolor włosów farbowanych i naturalnych oraz sprawia, że nabierają blasku.

Mamy liczne dowody na to, że nasza praca została doceniona. Nasi fryzjerzy pracują przy różnego rodzaju pokazach mody oraz przy wyborach "Miss Polonia". Czesaliśmy Celine Dion i jej zespół w trakcie jej występów na Błoniach w Krakowie. Nasze salony regularnie odwiedzają ludzie show-biznesu.

image