Background Image

Program szkoleniowy

Szkolenia są odpowiedzią na potrzebę doskonalenia się w różnych dziedzinach związanych z zawodem fryzjera. Począwszy od poznania podstawowych reguł koloryzacji, charakterystyki produktów i zasad ich aplikacji, przez doskonalenie umiejętności strzyżenia i czesania do zostania prawdziwym profesjonalistą w dziedzinie stylizacji i pielęgnacji włosów.

Program edukacyjny pozwoli Ci spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów oraz sprawi, że będziesz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

OFERTA:

Staż I stopnia

W ciągu 4 miesięcy (łącznie 600 godzin), nauczymy Cię fryzjerstwa oraz przygotujemy do samodzielnej pracy niezależnie od tego, czym się wcześniej zajmowałeś. Przed szkoleniami zapraszamy Cię do pracy w naszym salonie, gdzie pod okiem wykwalifikowanego personelu będziesz mógł zapoznać się z  tajnikami fryzjerstwa oraz poznać  styl Franck Provost.  Po zweryfikowaniu Twoich predyspozycji dostosujemy program nauczania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Szkolenie odbywa się w grupach 12 osobowych i dzieli się na wykłady teoretyczne oraz na zajęcia praktyczne. Zdobytą wiedzę teoretyczną wykorzystujesz do pracy z modelami. Staż kończy się egzaminem, po którym dostajesz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu strzyżenia, czesania oraz koloryzacji techniką Franck Provost.

Osobom, które odbyły staż I stopnia gwarantujemy pracę w salonach Franck Provost oraz wysokie zarobki.

Staż II stopnia

W ciągu 2 miesięcy (łącznie 300 godzin) nauczymy Cię nowoczesnych technik strzyżenia oraz koloryzacji Franck Provost. Dzięki tym szkoleniom będziesz mógł z łatwością obsługiwać wymagające klientki, proponować im nowoczesne fryzury. Staniesz się profesjonalnym fryzjerem.

Staż odbywa się w grupach 8 osobowych, dzięki czemu uczestnicy mają stały i bezpośredni kontakt z instruktorem. Swoje umiejętności doskonalą w pracy z modelami. 

Po ukończeniu stażu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu strzyżenia, czesania oraz koloryzacji techniką Franck Provost.

Staż III stopnia

1 tygodniowe szkolenie w międzynarodowej akademii Franck Provost w Paryżu, gdzie na szkolenia przyjeżdżają fryzjerzy z całego świata. Podczas szkolenia nauczysz się nowych kolekcji Franck Provost oraz nowoczesnych technik koloryzacji. Staż podniesienie Twoje kwalifikacje, i nauczy Cię, jak przekonać klientkę do zmiany wizerunku. Będziesz potrafił spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. 

Każdy uczestnik stażu otrzymuje certyfikat prestiżowej marki Franck Provost.  

Dodatkowe informacje:

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku, w godz. 9-18
Program edukacji obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną
Zapewniamy modelki.

image