Background Image

Szkolenia

Akademia Fryzjerstwa Artystycznego działa w Warszawie od 10 lat na wzór międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu. Instruktorzy Akademii regularnie podnoszą swoje kwalifikacje w szkole fryzjerstwa artystycznego w Paryżu. Są to osoby z najwyższymi kwalifikacjami, zarówno z Polski jak i z Francji.

Szkolimy fryzjerów, których następnie zatrudniamy w naszych salonach. Pracę oferujemy osobom, które mają predyspozycje artystyczne, są otwarte na świat, odpowiedzialne i lojalne, a praca z ludźmi sprawia im radość. Zależy nam na pracownikach, którzy chcą się uczyć i są gotowi do stałego podnoszenia kwalifikacji. 

Akademia Franck Provost to szkoła, w której przekazujemy zarówno podstawy z zakresu fryzjerstwa, jak również nowoczesne trendy.

Oprócz zawodowych fryzjerów przyjmujemy także osoby, które nie miały wcześniej styczności z tym zawodem.

OFERTA:

Staż I stopnia

W ciągu 4 miesięcy (łącznie 600 godzin), nauczymy Cię fryzjerstwa oraz przygotujemy do samodzielnej pracy niezależnie od tego, czym się wcześniej zajmowałeś. Przed szkoleniami zapraszamy Cię do pracy w naszym salonie, gdzie pod okiem wykwalifikowanego personelu będziesz mógł zapoznać się z  tajnikami fryzjerstwa oraz poznać  styl Franck Provost.   

Po zweryfikowaniu Twoich predyspozycji dostosujemy program nauczania do Twoich potrzeb i oczekiwań. Szkolenie odbywa się w grupach 12 osobowych i dzieli się na wykłady teoretyczne oraz na zajęcia praktyczne. Zdobytą wiedzę teoretyczną wykorzystujesz do pracy z modelami.          

Staż kończy się egzaminem, po którym dostajesz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu strzyżenia, czesania oraz koloryzacji techniką Franck Provost.

Osobom, które odbyły staż I stopnia gwarantujemy pracę w salonach Franck Provost oraz wysokie zarobki.

Staż II stopnia

W ciągu 2 miesięcy (łącznie 300 godzin) nauczymy Cię nowoczesnych technik strzyżenia oraz koloryzacji Franck Provost. Dzięki tym szkoleniom będziesz mógł z łatwością obsługiwać wymagające klientki, proponować im nowoczesne fryzury. Staniesz się profesjonalnym fryzjerem.

Staż odbywa się w grupach 8 osobowych, dzięki czemu uczestnicy mają stały i bezpośredni kontakt z instruktorem. Swoje umiejętności doskonalą w pracy z modelami. 

Po ukończeniu stażu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu strzyżenia, czesania oraz koloryzacji techniką Franck Provost.

Staż III stopnia

1 tygodniowe szkolenie w międzynarodowej akademii Franck Provost w Paryżu, gdzie na szkolenia przyjeżdżają fryzjerzy z całego świata. Podczas szkolenia nauczysz się nowych kolekcji Franck Provost oraz nowoczesnych technik koloryzacji. 
Staż podniesienie Twoje kwalifikacje, i nauczy Cię, jak przekonać klientkę do zmiany wizerunku. Będziesz potrafił spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. 

Każdy uczestnik stażu otrzymuje certyfikat prestiżowej marki Franck Provost.

Zapraszamy!

image