Background Image

Co kryje się pod nazwą FRANCK PROVOST

FRANCK PROVOST COIFFURE S.A. to potężna grupa holdingowa, która zatrudnia blisko 5000 osób. Główną siedzibą holdingu FP jest Paryż. W biurowcach na 35 avenue Franklin Roosevelt oraz 66 avenue Des Chaps Elysees, a więc w samym sercu stolicy mody, ponad 60 pracowników z różnych branż codziennie czuwa nad prawidłowym rozwojem firmy. Są wśród nich m.in. specjaliści od marketingu, promocji i sprzedaży akcesoriów fryzjerskich, osoby zajmujące się doborem personelu w salonach, kontaktami z mediami oraz szkoleniami.

Rocznie otwieramy ok. 100 salonów Franck Provost tworząc ponad 700 miejsc pracy, w większości dla ludzi poniżej 25 roku życia. Grupa otworzyła międzynarodową Akademię Franck Provost, która wykształciła już 3,5 tys. pracowników zasilających nasze salony.

Academia stanowi ważny filar marki Franck Provost. To dzięki niej klienci na całym świecie czerpią korzyści z umiejętności naszych fryzjerów, którzy budują reputację naszej marki. 

Sukces, oryginalność i wiarygodność marki Franck Provost opiera się na skuteczności treningu, jakiemu poddajemy nasz personel. Szkolenia w Akademii Franck Provost pozwalają praktykantom, fryzjerom, kolorystom i menadźerom podnosić ich zawodowe kwalifikacje i przyczyniają się do osobistego rozwoju.

Wszyscy fryzerzy Franck Provost poddawani są specjalistycznym kursom przynajmniej dwa razy do roku, aby pozostać na bieżąco z nowymi trendami i technikami strzyżenia.

image