Background Image

W czym tkwi siła salonów FRANCK PROVOST

W indywidualnym podejściu do każdego klienta. Wiąże się to nie tylko z konsekwentną i przemyślaną aranżacją wnętrza salonów, które ze względu na wystrój i kolorystykę są niezwykle przyjazne, ale również ze starannym doborem personelu.

Przekraczając próg naszych salonów klienci mają pewność, że znajdą się w rękach profesjonalistów. Nasi fryzjerzy odbywają szkolenia zarówno w Polsce, jak i w głównej siedzibie Franck Provost w Paryżu. Na całym świecie w salonach Franck Provost obowiązują te same standardy, a fryzjerzy reprezentują ten sam poziom umiejętności. Bez względu na to czy powierzymy kreowanie naszego wizerunku fryzjerom w Paryżu, Tokyo czy w Warszawie, możemy być pewni, że zajmą się nami specjaliści.  

Każda usługa poprzedzona jest konsultacją, podczas której fryzjer poznaje życzenia i preferencje klienta.  W salonach Franck Provost liczy się bowiem nie tylko odpowiednie strzyżenie, czesanie czy koloryzacja, ale również to, aby poszczególne elementy fryzury współgrały z osobowością człowieka. Zanim nożyczki pójdą w ruch, nawiązuje się swoista więź między fryzjerem a klientem. 

Obok profesjonalnej obsługi fryzjerskiej znajdziemy tutaj przyjazną atmosferę. Możemy napić się kawy, herbaty, poczytać prasę z całego świata, a także zaprosić na pogaduszki koleżankę. W salonach Franck Provost równie swojsko może się poczuć cudzoziemiec, który przyjechał do naszego kraju z najdalszego zakątka świata. Bez problemu zostanie obsłużony w języku angielskim, a nawet zasięgnie informacji o okolicznych atrakcjach.

Naszym celem jest, aby każdy klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty.

image