Background Image

Salony

Salony

Wizja salonów pochodzi od założyciela Francka Provost, który swój pierwszy salon otworzył w 1975 roku w Paryżu. Ponad 40 lat później właściciel dalej może wcielać w życie swoje pomysły, dzięki ponad 800 salonom fryzjerskim na całym świecie. Franck Provost to marka pierwszego wyboru wielu celebrytów oraz uznanych osobistości. W ciągu ostatnich 15 nastu lat we wszystkich naszych salonach, udoskonaliliśmy swój system pracy tak, aby odpowiadał temu, który uznawany jest przez samego założyciela. W ten sposób nieustannie rozwijamy w Polsce tą poważaną na świecie markę, wykonując prace pełne splendoru, wyrafinowania oraz francuskiego "know-how”.

W naszych salonach czekają na Państwa fryzjerzy - profesjonaliści, koloryści oraz styliści. Szkoleni w Akademii Franck Provost w Paryżu są gotowi, aby sprostać wyobrażeniom najbardziej wymagających klientów. Pracę naszego zespołu charakteryzuje szczegółowa rozmowa, dotycząca oczekiwań klienta. Fryzjerzy służą również fachową radą we wszelkich kwestiach, związanych z włosami. Doskonale rozumiemy, że każdy z naszych klientów jest wyjątkowy, dlatego indywidualne i trafne dobranie koloru, czy strzyżenia jest dla nas sprawą najwyższej wagi. W wyjątkowo umiejętny sposób zajmujemy się strzyżeniem dzieci od 2 roku życia. Nasz zespół jest w pełni przeszkolony w podejściu do najmłodszych, co sprawia, że dzieci nie denerwują się, nie boją strzyżenia, a rodzice mogą spokojnie usiąść i poczekać na swoją pociechę bez konieczności jakiejkolwiek obawy. Marka Franck Provost uznana została przez szerokie grono osób, które z niej korzystały. Naszym stylistom zaufały już tysiące. Nie czekaj i bądź jednym z nich! Pragniesz spektakularnej zmiany fryzury, która pozwoli poczuć Ci się jak na czerwonym dywanie? Salony Franck Provost to najlepsze do tego miejsce.

Salony czynne 7 dni w tygodniu :: LINK do  ZAPISÓW!


Warszawa, ul. Nowy Świat 58A

Salon na Nowym Świecie został zamknięty. Nasi fryzjerzy oraz kosmetyczki są na chwilę obecną przeniesieni do naszych pozostałych salonów.

Warszawa, ul. Puławska 25A 
poniedziałek - piątek 7-21, sobota 9-18, niedziela 10-17
tel. /22/ 646 46 47

Warszawa, ul. Krasińskiego 29 
poniedziałek - piątek 7-21, sobota 9-18, niedziela 10-17
tel. /22/ 839 28 06
Warszawa, ul. Sarmacka 6 lokal 2U  
poniedziałek - piątek 7-21, sobota 9-18, niedziela 10-17
tel. /22/ 121 31 95

Warszawa, ul. Odyńca 69 
poniedziałek - piątek 7-21, sobota 9-18, niedziela 10-17
tel. /22/ 844 18 18

Serdecznie zapraszamy!
image