Background Image

Fryzjerstwo

W salonach fryzjerskich Franck Provost przyjmujemy klientów bez zapisów. W ten sposób mogą nas odwiedzać w dogodnym dla nich terminie.Bez konieczności planowania wizyty z kilkutygodniowym wyprzedzeniem klienci przychodzą do nas, kiedy mają taką potrzebę oraz czas.

Wizyta w naszych salonach to czysta przyjemność. W Franck Provost świadczymy usługi najwyższej jakości. Wprowadzamy naszych klientów w doskonały nastrój, spełniając ich marzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak robić to najlepiej.

Pragniemy, aby każdy klient wychodził od nas zadowolony i uśmiechnięty. To zadanie dla nas wszystkich, każdego dnia. Fryzjer Franck Provost oddaje cały swój profesjonalizm do dyspozycji osoby, którą obsługuje. Nawiązuje z nią bliski kontakt emocjonalny i poznaje jej oczekiwania. Wspólnie z klientką czy klientem ustala kolor włosów, pielęgnację i strzyżenie.

Nasi fryzjerzy odbywają szkolenia w Akademii Fryzjerstwa Artystycznego w Warszawie oraz w międzynarodowej Akademii Franck Provost w Paryżu. Instruktorzy z Francji regularnie prowadzą szkolenia w naszej akademii. W ten sposób jesteśmy na bieżąco z trendami światowej mody w zakresie stylizacji włosów i znamy obowiązujące na świecie tendencje: wiosna-lato, jesień-zima.

Na całym świecie w salonach Franck Provost obowiązują te same standardy, a fryzjerzy reprezentują ten sam poziom umiejętności. Bez względu na to czy powierzymy kreowanie naszego wizerunku fryzjerom w Paryżu, Tokyo czy w Warszawie, możemy być pewni, że zajmą się nami specjaliści. Każdy z fryzjerów Franck Provost posługuje się techniką strzyżenia, która pozwala uczesać jedną fryzurę na kilka sposobów. Dzięki odpowiedniemu cięciu i wskazówkom naszych specjalistów ułożenie fryzury w domu staje się proste i przyjemne, a dobrana przez nich pielęgnacja przynosi spektakularne efekty. Dlatego nasi klienci wyglądają i czują się wyjątkowo i oryginalnie nie tylko po wyjściu z salonu Franck Provost.

Wyjątkowa jest również oferta świadczonych przez nas usług. Jako jedyni w Polsce stosujemy produkty "Confidence Colorist" . Unikalna, opracowana przez Franck Provost, metoda uzupełniania pigmentu wzbogaca kolor włosów farbowanych i naturalnych oraz sprawia, że nabierają blasku. Pigmenty "Confdence Colorist" wykorzystywane są również przy wykonywaniu koloryzacji z kolekcji "Baleyage dwa złota" . Za pomocą unikalnej techniki Franck Provost uzyskujemy olśniewający blond omieciony złotą i brzoskwiniową poświatą.

Ponadto w naszych salonach klienci mogą poddać się zabiegowi zagęszczania i przedłużenia włosów metodą Racoon.

W salonach fryzjerskich Franck Provost obowiązuje zasada, że klient, którzy przyszedł jako pierwszy, jako pierwszy zostanie obsłużony. Ponieważ w każdym salonie do dyspozycji klientów pozostaje wielu stylistów, nie trzeba obawiać się długiego oczekiwania.

Zapraszamy!

image