Background Image

Techniki koloryzacji

Balleyage 2 złota

Ma na celu nadanie złotej poświaty włosom blond oraz jasnobrązowym. Bez względu na długość jest to technika idealnie prezentująca się na różnego rodzaju fryzurach, przy włosach prostych, kręconych, o każdej porze roku, a nawet na czerwonym dywanie. Najważniejszą rolę odgrywają tu rozświetlające refleksy, dodające niezwykłego charakteru zarówno fryzurom wieczorowym, jak i tym codziennym, tworzonym w domu. Ten rodzaj koloryzacji wykonywany jest przy pomocy specjalnego pędzla, pozwalającego na równomierne rozprowadzenie produktu, który następnie wnika głęboko we włos i daje spójny, a zarazem naturalny efekt.

Indian Sun

Technika koloryzacji, polegająca na nanoszeniu delikatnych, rozświetlających refleksów, w niewielkiej ilości, pozwalających na odpowiednie konturowanie włosów, które sprawia, że twarz staje się bardziej promienna, a koloryzacja pozostaje jednocześnie lekka. Włosy wyglądają jak „muśnięte słońcem”.

Diament

Zabieg, który wykonywany jest na koloryzowanych włosach, pozwalający na odświeżenie oraz nasycenie obecnego koloru, przy jednoczesnej pielęgnacji włosów.

Ambre Ventien

Koloryzacja najlepiej prezentująca się na włosach średnio-długich tzn. opierających się na ramionach. W centrum uwagi znajduje się odcień nazywany weneckim bursztynem z odrobiną refleksu miedzianego, łącznie złożony z 3 odcieni, które nadają całości niepowtarzalny wygląd.

Brun Cashmere

Najlepiej prezentuje się na włosach o długości do linii żuchwy, na fryzurze o kształcie lekko kwadratowym z zaokrąglonymi końcami i dużą objętością. Najwięcej uwagi przykuwa ciemny, tajemniczy odcień brązu, jednocześnie wyraźny i nasycony z delikatnym jasnobrązowym rozświetleniem, które zarazem podkreśla linie cięcia.

image